piątek, 26 lutego 2016

JAK BYĆ GLAM - Fleur De Force - Wydawnictwo Literackie


Autor: Fleur De Force
Tytuł: Jak być glam?
Stron: 356
Wydawca: Wydawnictwo Literackie (link)
Rok wydania: 2016
Cena okładkowa: 34,90 zł

Author: Fleur De Force
Title: The Glam Guide
Pages: 356
Publisher: Wydawnictwo Literackie (link)
Relase Date: 2016
Cover price: 34,90 PLN
Cześć ;)
Dziś dzięki Wydawnictwu Literackiemu (link), które przysłało mi tą książkę, mam okazję wam trochę o niej opowiedzieć. Zanim jednak przejdziemy do samej książki, zachęcam was na wejście na kanał na YT Fleur (link). Jest to bardzo pozytywna, energiczna dziewczyna, którą można oglądać bez końca.
Książkę Fleur można podzielić na 7 działów: Makijaż, Moda, Włosy, Zdrowie, Własne ciało i wyobrażenia na jego temat oraz Związki i Poradnik dla przyszłej Blogerki/Vlogerki. To co najbardziej przypadło mi do gustu w tej publikacji, to niesamowita graficzność. Na każdej stronie mamy rysunki, zdjęcia, najróżniejsze grafiki i kolorowe tła. Dopełnieniem tego są tytuły i pod tytuły zrobione bardzo ładnymi, równie graficznymi czcionkami. Całość została podzielona na wiele małych akapitów, co jest zabiegiem jak najbardziej na plus w przypadku takich poradnikach, bo jak wiemy w małych porcjach je się lepiej i można zjeść więcej. Ucieszyło mnie to, że blogerka poza tym, że pisze co robić, żeby świetnie wyglądać poświęciła dużo uwagi temu, co robić, aby równie szykownie żyć, a o tym wiele młodych dziewczyn zapomina.
Na tą książkę warto zwrócić uwagę m. in., a może przede wszystkim dlatego, że Fleur nie pisze wyłącznie o abstrakcyjnych rzeczach jak szukanie swego stylu lub motywowanie się itd. Podaje ona sposoby na proste, lecz jakże efektowne fryzury, gdzie do każdego kroku mamy fotografie. Co bardzo mnie ucieszyło, w tej książce znajdziecie również wiele przepisów na koktajle, soki, kilka przykładów zdrowych śniadań, a nawet trzy przepisy na lunch, który można zabrać ze sobą.

Hey ;)
Today, thanks to the Literary Publishing House (link), who sent me this book, I have the opportunity you a little about it to tell. Before we get to the book itself, I encourage you to enter the channel on YT Fleur (link). This is a very positive, energetic girl, which you can watch endlessly.
Fleur book can be divided into 7 sections: Makeup, Fashion, Hair, Health, own body and ideas about it, and compounds and guide for future bloggers / Vlogerki. What is most to my liking in this publication is an incredible graficzność. On each page, we have drawings, photographs, various graphics and colorful background. Complementing this are the titles and the titles are done very nice, as graphic fonts. The whole was divided into many small paragraphs, which is a procedure most a plus for such guides, because as we know them in small portions better and eat more. I was pleased that the blogger except that says what to do to look great devoted much attention to what to do to live equally chic, and the many young girls forget.
For this book, it is worth noting m. Al., And perhaps above all, because Fleur does not write only about abstract things like looking for his style or motivation, and so forth. It gives way to a simple, but how glamorous hairstyles, where each step we photographs. What made me very happy, in this book you will also find many recipes for smoothies, juices, some examples of healthy breakfast, or even three recipes for lunch that you can take with you.
Translated by Google


(W książce wszystkie ilustracje są kolorowe)/(In book all ilustrations are colour)

Podsumowując. Książka tej Vlogerki jest inna niż wszystkie inne. Jest to poradnik jak zmienić swój sposób myślenia na bardziej (jak pisze w tytule) Glam. Szczególnie polecam sięgnąć po tę książkę wszystkim dziewczyną od 14 do 22 roku życia, bo w was może ona uczynić największe zmiany i jestem pewien, że każdej z was pomoże. Jest to jedna z wielu książek w morzu tych, które ostatnio wydają blogerki, więc zapytacie zapewne dlaczego akurat ta. To co ją wyróżnia, to tak jak wspomniałem ogromna charyzma i styl pisania Fleur oraz graficzność. Moja ocena: 8/10

Summarizing. The book is different from all the others. This is a guide on how to change your way of thinking more (like headlines) Glam. I especially recommend this book to reach for all the girl from 14 to 22 years of age, because of you, it can make the biggest changes and I am sure that each of you can help. This is one of the many books in the sea, which recently seem blogger, so perhaps ask why this happened. What makes it is as I mentioned an enormous charisma and style of writing and Fleur graficzność. My rating: 8/10

Snapchat - gabriel_data
Fashion Projects - Link
Reviewed Books - Link
Reviewed Magazines - Link
Google+ - Link
Instagram - Link
Tumblr - Link
Ask - Link

Jeśli post Ci się spodobał proszę, kliknij +1 w Google.
If you liked the post, please click +1 on Google.

9 komentarzy:

 1. Zobaczyłem kanał Fleur i rzeczywiście jest bardzo pozytywną osobą, bardzo przekonującą i mam wrażenie, że bije od niej szczerość. Co do samej książki to uważam, że okładka jest fatalna przez te zdjęcia na dole, ale sama twoja recenzja całkiem ciekawa :)
  MOJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 2. ooo świetna, zainteresowała mnie! Coś dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To prawda, ze ostatnio duzo sie slyszy i czyta, ze blogerki same wydaja ksiazki. Niejednokrotnie czytalam o nich niezybt pochlebne opinie, ale choc jedna musze z nich przeczytac. Moze wlasnie te...

  Pozdrawiam srdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda na to że to wyjątkowa książka ;)
  Mój blog✿ - zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaciekawiła mnie ta książka :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka świetna i nie żałuje jej kupna :) jest inna od reszty i to mi się podoba. Gdybym sama miałam okazje napisać książkę to na pewno byłaby bardzo podobna do tej :)

  by-klaudiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolejny raz widzę recenzje książki, którą planuję zakupić, uwielbiam Cię za to, że prawie zawsze czytasz mi w myślach...hahahaha albo i wydawnictwo :)
  naoffashion-click

  OdpowiedzUsuń
 8. Miałam ją w rękach i jako grafik komputerowy przyznam, że oprawa graficzna naprawdę na wysokim poziomie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam serdecznie.

  Czy istnieje do Pana kontakt mailowy? Bardzo podoba mi się Pański blog i chciałabym złożyć Panu pewną propozycję. Oczywiście jeśli jest Pan zainteresowany.

  Z wyrazami szacunku,
  Natalia Wadzińska

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz i obserwację.
To wiele dla mnie znaczy i motywuje mnie do dalszej pracy.
Wchodzę na wszystkie wasze blogi więc możecie śmiało udostępniać.
Przyjmuję konstruktywną krytykę.

Wszelkie obraźliwe komentarze (tzw. HEJTY) będą natychmiastowo usuwane!