piątek, 1 maja 2015

Gabriel Data spring 2015 - part #2

 


 Cześć ;)
Zapraszam was na drugą; tą męską część kolekcji Gabriel Data spring 2015. Jak damskie projekty opierały się na złocie i bieli, męska część oparta jest na srebrze i czerni. Przy tworzeniu tej kolekcji starałem się aby była ona bardzo męska i klasyczna. Nie zabrakło też rzeczy dla tych, którzy na modę są bardziej otwarci i nie boją się rurek, nawet tych w fasonie slim fit.
Pierwsza stylizacja to srebrna bluza z czarnymi zwężeniami przy rękach i szyi, oraz grafiką w tym samym kolorze. Do tego czarne spodnie z srebrnymi print'em i podwinięciami. Ostatnią częścią tego look'u są ciemne sneakersy na jasnej podeszwie i sznurówkach. Wykończeniem jest czarny fullcap.
W drugiej stylizacji, zacznijmy od dołu. Do tworzenia tych butów zainspirowały mnie, popularne w maroku i turcji babusze. Są to buty zrobione w całości ze skóry. U mnie są one o wiele wyższe, ale wygodę ubierania zapewni gumka po zewnętrznej stronie butów. Do tego dżinsowe rurki slim fit z ośmioma dziurami ciętymi poziomo, na każdej nogawce. Uwielbiam długie T-shirty, szczególnie popularne teraz te z doszyciami w innym kolorze, princie, wzorze. Cała czerń w tej koszulce to skóra, a srebrne części są z bawełny. Tak jak  w poprzednim outficie wykończeniem jest fullcap, tym razem srebrny.

Hi ;)
I invite you to the second; the male part of the collection Gabriel Date spring 2015. As women's projects were based on gold and white, male part is based on silver and black. When creating this collection I tried to make it very masculine and classic. There were also things for those who are more open-minded fashion and are not afraid of the tubes, even those in the fashion slim fit.
The first is a silver jacket styling with black lesions on the hands and neck, and graphics in the same color. For this black trousers with silver print'em and collapses. The last part of this look'u are dark sneakers on a clear outsole and laces. Fullcap finish is black.
In the second styling, let's start from the bottom. To create these shoes inspired me popular in Morocco and Turkey babusze. These shoes are made entirely from the skin. For me, they are a lot higher, but provide comfort dress eraser on the outer side of the shoe. To this tube Slim Fit Jeans with eight holes cut horizontally on each leg. I love long T-shirts, especially popular ones with doszyciami now in a different color, Princi, formula. All the blacks in this shirt is leather, and silver parts are made of cotton. As in the previous outficie is fullcap finish, this time a silver.
Translated by Google

Następna sylwetka, jest bardzo elegancka, lecz jak zwykle w moim przypadku czymś przełamana. Tym razem jest to wzór na spodniach. Waszą opinię dopiero poznam, ale mi podobają się one jeszcze bardziej niż przy wstępnym projektowaniu. Góra składa się ze srebrnej koszuli z długimi rękawami i czarnych guzików. Na odwrót jest z marynarką, ta jednak guzików ma tylko trzy. Kontrastem do tej stylizacji są srebrne sneakersy.
Druga stylizacja to czarny sweterek w srebrne paski z dekoltem (przepraszam, ale nie wiem jak się nazywa), oraz proste spodnie ze zwężonym dołem w kolorze pasków na swetrze. Aby spodnie nie były zwyczajne na lewej nogawce znajduje się wstawka z cienkich pasków skóry. Buty to, klasyczne wysokie trampki ze srebrnym noskiem i sznurówkami.

The next figure, is very elegant, but, as usual, in my case something broken. This time it is the pattern on the pants. Your opinion only I will know, but I like them even more than in the initial design. Mount consists of a silver shirt with long sleeves and black buttons. The retreat is the navy, but it has only three buttons. Contrast to the styling are silver sneakers.
The second is a black cardigan styled in silver striped neck (sorry, but I do not know what it's called), and simple trousers with tapered bottom-colored stripes on the sweater. To trousers were not ordinary on the left leg is inset with thin strips of leather. Shoes are classic high sneakers with silver toe and laces.
Translated by Google

Ostatnie dwa projekty to T-shirt i mucha. Ostatnio bardzo często spotyka się wśród gimbazy powiedzenie, napisy na koszulkach, teksty w internecie: "No boyfriend, no problem" w odpowiedzi na ten żart o lekko feministycznym zabarwieniu, przygotowałem wersję dla panów: "No girlfriend, no problems".
Ci którzy śledzą mój blog od jakiegoś czasu, wiedzą, że nienawidzę krawatów, ale kocham muchy. Tak więc, nie mogło jej tu zabraknąć. Cała wykonana jest z czarnej, a na nią naszyte elementy ze srebrnej skóry.

The last two projects are the T-shirt and fly. Recently, very often found among gimbazy saying, inscriptions on T-shirts, text on the internet: "No boyfriend, no problem" in response to this joke of a slightly feminist color, I prepared a version for men: "No girlfriend, no problems".
Those who follow my blog for some time know that I hate ties, but I love flies. Thus, it could not miss her here. The whole is made of black, and her silver sewn leather items.
Translated by Google

Panowie: W czym byście się widzieli? W jakim elemencie, lub jakiej stylizacji?
Panie: W czym widziałybyście swoich byłych, obecnych i przyszłych partnerów?

Facebook - Klik
Fashion Projects - Klik
Lookbook - Klik
Google+ - Klik
Instagram - Klik
Tumblr - Klik
Ask - Klik

Jeśli post Ci się spodobał proszę, kliknij +1 w Google.
If you liked the post, please click +1 on Google.

33 komentarze:

 1. Ale świetne projekty, idź do Project Runway! :)

  Zapraszam!
  ✿Jully-Blog✿ [KLIK]

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale świetne!

  Wróciłam do blogowania, więc zapraszam do siebie! :) Miło będzie, gdy skomentujesz lub zaobserwujesz, jeśli Ci się spodoba. :)
  alexandrak-blog.blogspot.com
  OdpowiedzUsuń
 3. Gabrielu, bardzo podobają mi się Twoje projekty, są na prawdę bardzo ciekaw, mam tylko wątpliwości co do tych spodni z dużym wzorem; z jednej strony to dość oryginalna propozycja, z drugiej strony w tym miejscu zwór dodaje objętości biodrom, za to krótkie, damskie spodenki byłyby genialne! :)

  http://lamodalena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne projekty!
  Ciekawie je opisujesz.

  http://sabrinka123.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow świetne projekty, daje +1 w Google ;)

  http://kosmetyczka-karoliny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne są te projekty! Czekam aż zobaczę twoją linię ubrań. Mam nadzieję, że dążysz w tę stronę...

  Pozdrawiam:*
  http://klaudiaczytarecenzuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Nice!
  Fun tee!

  http://beautyfollower.blogspot.gr

  OdpowiedzUsuń
 8. Najbardziej trafiła w moje upodobania sweterek w paski z klasycznymi gładkimi zwężanymi spodniami :) Mojemu mężowi z pewnością by się spodoba ta stylizacja :) Mucha również rewelacyjna :)
  Zapraszam do obserwacji ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Niezłe projekty i fajne robisz rysunki. Super wygląda połączenie czerni ze srebrem.
  W każdym projekcie jest coś interesującego, choć najbardziej to chyba urzekły mnie wzory :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetne projekty! :)

  http://fashionelja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Projekty są jak zwykle rewelacyjne, masz do tego talent i będę Ci to zawsze powtarzać :D
  Jeśli chodzi o muchy to zdecydowanie lepiej chłopacy w nich wyglądają niż w krawatach, to dodaje takiej elegancji :D
  Projekt z marynarką ma w sobie coś, co przykuwa uwagę :D
  http://my-natalias-place.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. bardzo fajne projekty, przypadły mi do gustu

  OdpowiedzUsuń
 13. Ale świetne :DD

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Pierwsza bluza najlepsza! Mogłaby być też taka damska :D

  LookMagicLife - zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 15. świetne te projekty :* Najlepsza jest ta 3 stylizacja :D I ten wzorek, zakochałam się :*
  Zapraszam do mnie! Miło będzie jak zaobserwujesz, skomentujesz ;* Odwdzięczam się :D
  Gabrielle-klik!

  OdpowiedzUsuń
 16. Cudowne projekty!:D
  http://aguuuszka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Nieeesamowite projekty :)

  Zapraszam do mnie na nowy wpis:
  http://anita-turowska.blogspot.com/2015/05/hej-kochani-witam-was-bardzo-serdecznie.html

  OdpowiedzUsuń
 18. Ciekawe projekty :). Pozdrawiam!

  + Bardzo proszę o kliknięcie w linki w najnowszym poście: lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Bardzo ciekawe projekty :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Super projekty. Hmm te 2 pierwsze mi się bardzo podobają. Są takie nie wiem ... inne, nie są nudne :D
  Masz talent
  Pozdrawiam :)
  http://niebioeski.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Hej, świetnie rysujesz, projekty ciekawe aczkolwiek jestem przeciwniczka męskich rurek.Rozumiem także, że zostałeś zaproszenie na dyplomy mskpu :-) ja od września rozpoczynam tam naukę, pozdrawiam i zapraszam do mnie www.madebyred.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Bluza z pierwszego i trzeci zestaw super ;)

  OdpowiedzUsuń
 23. Ale świetne projekty! :)
  _____________________________________________________
  Obserwuję Twojego bloga :)
  Zapraszam do mnie: http://niki17inspire.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Jesteś niesamowity, tworzysz mega kreacje ♥
  obyś kiedyś otworzył swój własny sklep!

  http://delavie-paula.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 25. Świetne projekty.
  zapraszam do mnie na nowe posty, zbieram kliki, chciałabym rozwinąć mojego bloga, pomożesz? :)

  http://fashionelja.blogspot.com/2015/05/dresses-for-spring-summer-2015.html
  http://fashionelja.blogspot.com/2015/05/in-striped-dress.html

  OdpowiedzUsuń
 26. po zobaczeniu Twoich projektów pierwsze wrażenie - kosmos, i to dosłownie. Kojarzą mi się one z takimi kosmicznymi ubraniami. Kolekcja ciekawa, co prawda nie podobają mi się faceci w tak "slim" rurkach, ale to nie o tym. Najbardziej spodobał mi się 3 projekt oraz mucha:D Uwielbiam facetów w muchach<3


  WHITEZUZ - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 27. kolejne genialne projekty :)

  Dziękuje za odwiedziny xx
  LIFE PLAN BY KLAUDIA

  OdpowiedzUsuń
 28. Muszę przyznać, że pomimo Twojego młodego wieku, wiesz co robisz. Widać w Twoich projektach konsekwencję i tego się trzymaj! Zauważyłem, że w dwóch pierwszych stylizacjach pojawiają się full capy, którym poświęciłem ostatnio wpis na swoim blogu. Zapraszam Cię do przeczytania, być może znajdziesz w nim, bądź innym z tekstów inspirację do kolejnych prac : ) Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz i obserwację.
To wiele dla mnie znaczy i motywuje mnie do dalszej pracy.
Wchodzę na wszystkie wasze blogi więc możecie śmiało udostępniać.
Przyjmuję konstruktywną krytykę.

Wszelkie obraźliwe komentarze (tzw. HEJTY) będą natychmiastowo usuwane!