piątek, 20 marca 2015

Happy Birthday to Me! - Relacja z wyjazdu do Warszawy

Więcej projektów znajdziesz w zakładce: "Fashion Projects" (klik)

Cześć ;)
Tak, to właśnie dziś jest dla mnie jeden z najpiękniejszych dni w roku czyli moje urodziny; tym razem piętnaste. Ostatnie dni były dla mnie równie piękna, a kto wie może nawet i lepsze. Dzisiejszy post zaczynam od mojej pracy na konkurs, który zorganizowało MSKPU. Jak co roku odbył się pokaz dyplomowy uczniów z tej szkoły, na który dzięki projektowi powyżej zostałem zaproszony. Cały konkurs, był jednym wielkim szaleństwem, ponieważ prace można było zgłaszać do 16 marca, 17 marca zostały ogłoszone wyniki, a już 18.03 odbył się pokaz w Warszawie. Ogólnie pobył w stolicy był dość krótki, bo na miejsce dotarliśmy rano w dzień pokazu, a wyjechaliśmy następnego dnia po południu. Nie mniej jednak, miałem wrażenie jakbym był tam, co najmniej cztery dni. Nie zwiedzaliśmy, żadnych zabytków czy innych muzeów, ale ja zrobiłem i zobaczyłem w Warszawie wszystko co chciałem.

Hi ;)
Yes, that's what today is for me one of the most beautiful days of the year that is my birthday; the fifteenth time. Recent days have been for me as beautiful, and who knows maybe even better. Today's post I start from my work for the competition, which was organized by MSKPU. As every year, there was a show diploma students from this school, which thanks to the project, I was invited over. The whole contest was one big folly, because the work could be submitted by 16 March 17 March were announced results, and now 18.03 was a show in Warsaw. Generally stayed in the capital was quite short, because the place we arrived in the morning on the day of the show, and we left the next afternoon. Nevertheless, I felt like I was there, at least four days. There we visited, no monuments or other museums, but I did and saw in Warsaw everything I wanted.
Translated by Google


Podsumowując. Odwiedziłem trzy galerie: Złote Tarasy, Mokotów i Promenada. Jeśli chodzi o wygląd na zewnątrz, oczywiście wygrywają Złote Tarasy. Natomiast w poruszaniu się po galerii, najlepsza jest G. Mokotów.  Byłem na pierwszym w moim życiu pokazie mody, a zaraz potem na koncercie Margaret. Relację z tego wydarzenia, znajdziecie na dole. Miałem okazję być w trzech Starbucks'ach, przejeżdżać obok stadionu narodowego i rozglądnąć się po MSKPU tj. Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Jeśli chodzi o Starbucks, to bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie obsługa. W każdym z trzech, zazwyczaj panie były miłe, uprzejme i w ich zachowaniu nie było cienia sztuczności. Jestem naprawdę zadowolony z wyjazdu.

To sum up. I visited three galleries: Gold Terraces, Mokotów and Promenada. When it comes to the appearance on the outside, of course, won the Golden Terraces. However, in moving around the gallery, the best is G. Mokotów. I was the first in my life, a fashion show, and soon after the concert Margaret. The relationship of this event, you will find at the bottom. I had the opportunity to be in three Starbucks'ach, pass next to the national stadium and look around the MSKPU ie. International School of Costume and Fashion Design. As for Starbucks, it was very positively surprised me service. In each of the three ladies were generally nice, polite, and their behavior was not a shadow of artificiality. I'm really happy with the trip.
Translated by Google


 Niezwykłe wydarzenie, gwiazdy, flesze, głośna muzyka, drinki (w moim przypadku sok pomarańczowy ^.^), wystawa, ludzie ze świata high fashion, kolorowe światła i co najważniejsze, wspaniałe kolekcje. Impreza zaczęła się o 20:00, a pokaz mniej więcej o 20:45. Na pokazie widziałem m. in. Michała Witkowskiego z partnerem, Michała Zaczyńskiego, Mariettę Żukowską, Margaret, Ewę Gawryluk, duet Paprocki&Brzozowski, Mariusza Przybylskiego, Joannę Klimas i wiele innych. Na filmach poniżej znajdziecie kolekcje, które mi podobały się najbardziej.

An extraordinary event, the star flashes, loud music, drinks (in my case, orange juice ^. ^), An exhibition, people from the world of high fashion, colored lights and, most importantly, wonderful collections. The event began at 20:00 and the show around 20:45. At the show I saw m. In. Michał Witkowski with your partner, Michael Zaczyńskiego, Marietta Żukowska, Margaret, Eve Gawryluk duet Paprocki & amp; Brzozowski, Mariusz Przybylski, Joanna Klimas and many others. In the movies below you will find collections that I liked the most.
Translated By Google

Ewelina ZemekDominika Zubiel


Dziewczynom serdecznie gratuluję, życzę wielu sukcesów i mam nadzieję, że jeszcze nie raz o nich usłyszę. Jeśli chodzi o kolekcję Eweliny to najbardziej podobała mi się forma i znakomicie przedstawiająca ją treść. Trzeba ją również pochwalić za to, że mimo różnorodności kolekcja była spójna i kompletna. Dominiko! Tobie zaś gratuluję stworzenia bardzo dobrej męskiej kolekcji, która różni się od wszystkich innych, "ale większość mężczyzn może założyć je na ulicę", jak to skrzętnie podsumowała moja mama. Po prostu dobra robota! Na koniec kilka moich zdjęć z afterparty.

My sincere congratulations to the girls, I wish you every success and I hope that more than once I hear about them. As far as the collection of Ewelina's most liked showing excellent form and content of her. It must also be commended for that, despite the diversity of the collection was consistent and complete. Dominiko! I congratulate you and create a very good male collection, which is different from all the others, "but most men can wear them on the street," as my mother carefully summarized. Just a good job! At the end of some of my photos from the afterparty.
Translated by Google

Poziomo: Quoc Anh Tran (Projektant, uczestnik 2 edycji Project Runway), Margaret (Piosenkarka)
Pionowo: Magdalena Płonka (Projektantka, jedyna wykładowczyni CSR w Polsce i założycielka MSKPU), 
Mariusz Przybylski (Projektant)
Na środku: Gavel Grzegórski (Projektant, uczestnik 1 edycji Projektanci na Start)

Facebook - Klik
Fashion Projects - Klik
Google+ - Klik
Instagram - Klik
Tumblr - Klik
Ask - Klik

Jeśli post Ci się spodobał proszę, kliknij +1 w Google.
If you liked the post, please click +1 on Google.

62 komentarze:

 1. O ja, o ja, o ja! Czy na zdjęciu jest uczestnik tej edycji Project Runway, którego imienia nie potrafię napisać?! Ale Ci zazdroszczę! On jest genialny i do tego tak uroczo chrapie :-D. Nigdy nie byłam na żadnym pokazie :-(
  Pozdrawiam!
  Ja, Pingwinek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I oczywiście tak się zachwyciłam zdjęciem, że zapomniałam napisać - sto lat i wielu sukcesów!

   Usuń
 2. Zazdroszczę wydarzenia!

  Zapraszam na nowy post:
  http://alanja.blogspot.com/2015/03/oko-z-bh-cosmetics-88-cool-matte.html

  OdpowiedzUsuń
 3. najl;epszego i bardzo bardzo ci zazdroszcze <# wow!
  http://zyciowa-salatka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Po zdjęciach i opisie widzę, że było to dla Ciebie wielkie przeżycie, sama bym chciała takie przeżyć. Gratuluję Ci spotkania, sto lat, sto lat, sukcesów i spełnienia marzeń! Mam nadzieję, ze to ja w przyszłości będę oglądała Twoje kolekcje i chciała z Tobą zdjęcie :)

  http://my-life-story-2.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Happy birthday & hope you had a good one! xoxo

  OdpowiedzUsuń
 6. Happy Birthday!

  http://helderschicplace.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. gratuluję takiego wyróżnienia! widać, że impreza był bardzo udana :) i Wszystkiego Najlepszego! :)

  http://lamodalena.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Najlepszego!
  Zazdroszczę koncertu i pokazu mody :)
  mój blog- KLIK

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulację! Zazdroszczę koncertu i pokazu mody, spotkałeś wiele wspaniałych osób w branży modowej :D
  Jeszcze raz sto lat :) <3
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie,
  www.megmyfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Naprawdę masz 15 lat? Myślałam, że ok 20 :D
  Wszystkiego najlepszego! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ania T., naprawdę, aż tak staro wyglądam?! Heheszky.

   Usuń
 11. Przede wszystkim zyczenia: Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich 15 urodzin!! Taki mlody jestes i taki zdolny z Ciebie chlopak !! Gratuluje wyroznienia!
  Swietny post, wspaniala recenzja i zdjecia! Jestes bardzo zdolnym chlopcem...szkoda, ze nie przypomniales mi o sobie wczesniej...bo kiedys bylam tu juz u Ciebie, zapamietalam twoj projekt w zieleni i fiolecie, ktory od razu skojarzyl mi sie z moim postem: SLODKIE FIJOLKI:
  http://www.elisabeth-brzeski.blogspot.de/2014/03/slodkie-fiolki.html...

  Gdybs informowal na Googlu+ o dodawanu nowych postow z pewnoscia bym zawsze do Ciebie zajrzala.

  Pozdrawiam serdecznie i zycze wiele sukcesow w projektowaniu:) Ela Brzeska  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście, twoja stylizacja bardzo wpisuje się w moją kolekcję Gabriel Data spring-summer 2014 #1.
   Bardzo dziękuję za życzenia i bardzo fajny, wyczerpujący komentarz.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 12. Wszystkiego najlepszego wielu sukcesów.
  Super projekt i zdjęcia.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aha i obserwuje twojego bloga jest naprawde ciekawy ;)
   http://niebioeski.blogspot.com/

   Usuń
 13. Też dostałam zaproszenie, ale jednak nie dałam rady się wybrać ;) Wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 14. Spóżnione wszystkiego najlepszego :), wow zazdroszczę, zaproszenia na taką imprezę to naprawdę wielki zaszczyt i idealny prezent na urodziny.Życzę wielu dalszych sukcesów. Nie zgodzę się tylko z poruszaniem po G. Mokotów, bo kiedyś się tam lekko zagubiałam.

  http://madamblanche.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Widać że świetnie się bawiłeś! Spóźnione sto lat :)

  NOWY POST U MNIE! - KLIK :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Gratulacje wygranej! I oczywiście 100 lat :)

  lookmagiclife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. najlepszego !
  zazdro ..
  macchiatooo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Zazdroszczę poznania Margaret <3
  obserwujemy?

  http://ylyys.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Ojej! Margaret! Fajnie miałeś! Widzę, że miałeś udany wypad! Zapraszam do mnie melodylaniella.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Zazdroszczr, też chętnie bym wpadła. :)
  ∆Mój blog∆ klik

  OdpowiedzUsuń
 21. Zazdroszę, że mogłeś brać udział w takim wydarzeniu, też bardzo bym chciała pojechać na taki pokaz :):)

  Zapraszam na nowy wpis:
  http://anita-turowska.blogspot.com/2015/03/pierwsze-dni-wiosny.html

  OdpowiedzUsuń
 22. świetny post, pozazdrościć udziału w takim wydarzeniu :)

  esmella.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Rzeczywiście Złote Tarasy zachwycają wyglądem- jednak nie lubię tam robić zakupów ze względu na tłok- na co dzień wybieram mniejsze galerie. No chyba, że potrzebuję coś ze sklepów będących tylko tam. Świetne miałeś urodziny- najlepszego (spóźnione, ale co tam). Też bym chciała uczestniczyć w takim pokazie <3

  OdpowiedzUsuń
 24. Spóźnione - Wszystkiego najlepszego. Ja nigdy nie byłam w Warszawie, ale mam w planach ją odwiedzić :)

  duo-jessie.blogspot.com <-- KLIK

  OdpowiedzUsuń
 25. Jesteś zdolny i dobry w tym co robisz ♥♥♥
  Post świetny

  OdpowiedzUsuń
 26. no to wszystkiego najlepszego :D


  Zapraszam na bloga :)
  Mój Blog - klik!

  OdpowiedzUsuń
 27. ciekawy post
  rokiand.blogspot.com
  wzajemna obserwacja?

  OdpowiedzUsuń
 28. http://colorfuldream0103.blogspot.com/ heej obserwuje cie zaobserwujesz mnie też ?

  OdpowiedzUsuń
 29. Na pewno masz super wrażenia :] Spóźnine: Wszystkiego Naaaajlepszego :]

  Zapraszam: http://wikis-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Świetne ! Ciekawy post i zdjęcia. Z chęcią sama bym wzięła udział w tym wydarzeniu :)
  Spóźnione życzenia zdrowia,szczęścia i marzeń spełnienia ! :)

  http://martynencjatestuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Świetna przygoda! Ależ Ci zazdroszczę! ; )))

  OdpowiedzUsuń
 32. Wszystkiego najlepszego ;)

  kosmetyczka-karoliny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 33. Zazdroszczę takiego wypadu :) chcialabym tez wziąć udział w takim wydarzeniu :)
  http://xblueberrysfashionx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Świetna relacja, pozazdrościć tylko...

  OdpowiedzUsuń
 35. Ach ta wafrszaffka! <3 Uwielbiam, ma swój klimat, nie? ^^
  Miałeś super wyjazd i na pewno długo go nie zapomnisz. Aż Ci zazdroszczę. :)
  No i wszystkiego najlepszego, wielu sukcesów Ci życzę! . :)

  OdpowiedzUsuń
 36. wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
  żeby spełniły się twoje marzenia w branży modowej :*

  http://delavie-paula.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 37. Wszystkiego najlepszego, zazdroszczę wydarzenia :) prowadzisz fajnego bloga, obserwuje, dodatkowo +1 w google+, instagram i facebook :) czy mogłbyś zrobić dla mnie to samo? :)

  http://fashionelja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 38. pretty good advice !!! I wait for my blog, if you want to follow by gfc¿¿¿ and follow you back, kisses !!

  OdpowiedzUsuń
 39. Looks so cool! great post

  http://jennysnaz.weebly.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Po pierwsze - Wszystkiego Najlepszego!! :)
  Sądząc po zdjęciach pokaz był świetny :)
  :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Swietny post. Super, ze spotkales tyle slawnosci ;)

  Pozdrawiam
  http://dookola-swiata-w-jeden-dzien.blogspot.ch/

  OdpowiedzUsuń
 42. Zazdroszczę obecności na pokazie :) ja strzałki do grafiki znalazłam gdzies w necie, wiec jak poszperasz w Google to na pewno coś tam znajdziesz :)
  angelinacosmetics.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. Bardzo fajna relacja i fantastycznie, że mogłeś wziąć udział w takim wydarzeniu oraz miałeś możliwość poznania wielu ciekawych ludzi :) Oby jak najwięcej takich doświadczeń w Twoim życiu i czerpania z nich jak najwięcej! Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 44. Najlepszego! Zadzroszczę wyjazdu i wejście na pokaz :) I tych zdjęć z genialnymi osobami!
  Jedyny minus, że zdjęcia trochę słabej jakości...

  http://cluelessxx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. A to Wszystkiego Najlepszego Spełnienia Marzeń! : ) Z tego co widze, od dawna Ciebie obserwuje, ale jakoś twój blog mi zanikł:) Lubie takie pokazy, zawsze mnie takie wybiegi fascynowały :) Super relacja:)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 46. Wszystkiego najlepszego!:) zazdroszcze możliwości uczestnictwa w pokazie i spotkania tyłu cudownych ludzi:)

  OdpowiedzUsuń
 47. wszystkiego najlepszego! Fajne że wyjazd się udał :-) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 48. Widać że świetnie się bawiłeś!

  OdpowiedzUsuń
 49. Ja co prawda za modą nie przepadam, ale taka impreza to na pewno super przeżycie :)

  OdpowiedzUsuń
 50. w takim razie wszystkiego co najlepsze! co do pokazu sama chciałabym dostać zaproszenie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 51. Nice, that looks really cool :)x

  luvleenb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 52. Zazdraszczam wyjazdu:) wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz i obserwację.
To wiele dla mnie znaczy i motywuje mnie do dalszej pracy.
Wchodzę na wszystkie wasze blogi więc możecie śmiało udostępniać.
Przyjmuję konstruktywną krytykę.

Wszelkie obraźliwe komentarze (tzw. HEJTY) będą natychmiastowo usuwane!