wtorek, 1 września 2015

Bloggers (i nie tylko) Write Letters

Tumblr

Cześć ;)
Pisanie listów od najmłodszych lat bardzo mnie intrygowało. Przez te wszystkie lata pomysł z pisaniem nigdy nie wypadł mi z głowy, ani też nigdy nie przestał mi się podobać. Co więcej, chęć pisania listów pobudził u mnie film Julie&Julia. W filmie tym Julia posiada korespondencyjną przyjaciółkę, której nigdy nie poznała w prawdziwym życiu, ale ich relacja, ciepło z jakim do siebie pisały, sekrety jakie sobie powierzały i ta cała atmosfera, były naprawdę cudowne. Poza tym, o pisaniu listów kolejny raz przypomniałem sobie, kiedy moja przyjaciółka - Kinga, którą pozdrawiam, bo na pewno to przeczyta, mówiła o tym, że regularnie koresponduje z kilkoma kiedyś poznanymi dziewczynami.

Hey ;)
Writing letters from a young age I was very intrigued. For all these years the idea of writing never fell out of my head, and never ceased to please me. What's more, the desire to write letters aroused in me the movie Julie & Julia. In the film Julia has a correspondence friend, he had never met in real life, but their relationship, the warmth with which wrote to each other, secrets that entrusting myself and this whole atmosphere was really wonderful. Besides, by writing letters again I remembered when my friend - Kinga, which regards, because I certainly read it, talked about the fact that he regularly corresponds with a few of friends.
Translated by Google

Tumblr

Bloggers Write Letters, to grupa na facebooku zrzeszająca blogerów, którzy chcą pisać ze sobą listy. Kiedy zostaniecie przyjęci do grupy, wystarczy, że napiszecie posta w którym krótko się przedstawicie i ewentualnie dopiszecie, czego oczekujecie od potencjalnego korespondenta, lub to o czym chcielibyście pisać. Ja dzięki tej grupie regularnie piszę do mojej korespondencyjnej koleżanki Wiktorii, którą znam tylko z listów. Nie mamy siebie w znajomych na fb, ani w innych portalach społecznościowych, po prostu piszemy do siebie. Mnie bardzo się taka znajomość podoba, jest to naprawdę niezwykła relacja. Wybieranie papieru, pisanie listu, koperta i czekanie na odpowiedź to wszystko jest tak piękne i za razem magiczne, że polecam to naprawdę wszystkim!

Bloggers write Letters, a group on Facebook uniting bloggers who want to write together the list. When you will be admitted to the group, just that you write the post in which you present briefly and eventually will add you expect from a potential correspondent, or is about what you would like to write. I am with this group regularly write to my colleague Victoria's correspondence, which I know only from letters. We have each other friends on fb, or other social networks, just write to each other. I very much liked this knowledge, this is really unusual relationship. Choosing paper, writing a letter, envelope and waiting for a reply that everything is so beautiful and a magical time that I would recommend is really all!
Translated by Google

Tumblr

Ostatnią rzeczą jaką chciałbym się z wami podzielić w tym poście jest to, że jeśli ktoś z was chciałby ze mną popisać w tzw. tradycyjny sposób, to serdecznie zapraszam. Wystarczy, że zapytacie o adres wysyłając e-mail na gabrieldata7@gmail.com. No cóż, to chyba tyle w dzisiejszym poście, trzymajcie się, piszcie do siebie listy, a następny post już we wtorek!


The last thing I would like to share with you in this post is that if any of you would like me to show off in the so-called. the traditional way is cordially invited. Just that you ask for the address by sending an e-mail to gabrieldata7@gmail.com. Well, it's probably enough in today's post, stay out, write letters to each other, and the next post on Tuesday!
Translated by Google

Fashion Projects - Klik
Lookbook - Klik
Google+ - Klik
Instagram - Klik
Tumblr - Klik
Ask - Klik

Jeśli post Ci się spodobał proszę, kliknij +1 w Google.
If you liked the post, please click +1 on Google.

16 komentarzy:

 1. Uwielbiam pisać listy. Zawsze pisałam z ludźmi z zagranicy, wysyłaliśmy sobie paczki itp. Super było poznawać ich kraje, kulturę i jednocześnie szkolić angielski:) Z wieloma blogerami również koresponduję i to naprawdę świetna sprawa:)

  Pozdrawiam! ♥
  moja Personalna Galaktyka Absurdu

  OdpowiedzUsuń
 2. również pozdrawiam :D
  ps z kolegą też pisałam heheszki

  OdpowiedzUsuń
 3. również pozdrawiam :D
  ps z kolegą też pisałam heheszki

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej właśnie nominowałam cię do LBA o więcej szczegółów zapraszam do siebie !

  OdpowiedzUsuń
 5. ;Lubie pisac listy. Wcześniej tego nie robiłam, ale od kilku miesięcy zaczęłam :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajnie, że wspomniałeś o tej grupie, bo wcześniej o niej nie słyszałam :)
  W pisaniu listów rzeczywiście jest coś... magicznego?
  Na razie nie mam do kogo pisać listów, ale może kiedyś... xD
  www.sophieasaqueen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam pisać listy i kiedyś prowadziłam taką korespondencję z wieloma osobami i było to cudowne :)
  Chyba do tego powrócę <3

  http://life-passion-dream.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Brałam kiedyś udział w tej akcji :) Fajna inicjatywa
  blog Przygody-Mileny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. To musi być naprawdę interesujące i magiczne ! ;P Też bym tak chciała choć nie do końca jestem przekonana, bo nie chciałabym byle komu dawać adresu itd
  Serdecznie zapraszam ! ---> Mój Blog

  OdpowiedzUsuń
 10. listów jednak nic nie zastąpi :)
  świetna akcja :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wow pisanie listów to jest coś niesamowitego :D Pamiętam jak pisałem listy z moją ciocią która mieszka bardzo daleko ode mnie... Z niecierpliwością czekałem aż odpisze heh :]
  Pozdrawiam
  http://niebioeski.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. ZAPRASZAM DO KONKURSU NA MOIM BLOGU KTÓRY ZORGANIZOWAŁAM Z FIRMĄ DRESSLINK.COM

  http://monicabelle.blogspot.com/2015/09/konkurs-dresslinkcom.html

  OdpowiedzUsuń
 13. Wow, moim zdaniem to świetna sprawa! :) Chętnie również dołączę do tej grupy, bardzo lubię tradycyjne pisanie i dostawanie listów :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie,
  www.megmyfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Fabulous

  Love Vikee
  www.slavetofashion9771.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. teraz już mam mało czasu na pisanie listów:(
  http://polowcia--blog.blogspot.com //zapraszam na school lookbook!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz i obserwację.
To wiele dla mnie znaczy i motywuje mnie do dalszej pracy.
Wchodzę na wszystkie wasze blogi więc możecie śmiało udostępniać.
Przyjmuję konstruktywną krytykę.

Wszelkie obraźliwe komentarze (tzw. HEJTY) będą natychmiastowo usuwane!