piątek, 14 sierpnia 2015

Photo Mix & SMASH BOOK


Cześć ;)
Zapewne ze zdziwieniem wpatrujecie się w zdjęcia poniżej i staracie się domyślić co na nich jest. Już spieszę z wyjaśnieniem. Są to strony mojego Smash Book'a, na temat którego będzie dzisiejszy post. Od razu chciałbym zaznaczyć, że mój Smash Book nieco różni się od innych. Zazwyczaj smash book'i są bardziej ozdobne, pełne różnych wstążeczek, kolorowych stempli, naklejek, tasiemek itp. W moim jest tego bardzo mało, podstawą mojego Smash Book'a są zdjęcia z internetu w kształcie większych i mniejszych kwadratów.

Hello ;)
Probably in surprise you are looking up in the photos below and try to guess what they are. Already a hurry with an explanation. These are the pages of my Smash Book'a, on which it will post today. At once, I would like to point out that my Smash Book slightly different from the others. Smash book'i are usually more ornate, full of different ribbons, colorful stamps, stickers, ribbons etc. In my is that very little basis for my Smash Book'a are pictures from the internet in the form of larger and smaller squares.
Translated by GoogleW moim Smash Book'u mam wszystko, co uznałem za inspirujące lub/i godne zapamiętania. W jakimś stopniu można uznać, że jest to też mój pamiętnik, ale taki, którym mogę pochwalić się przed innymi. Są tu wybrane seriale, filmy, bajki z dzieciństwa, podróże, inspirujące rzeczy, zdjęcia z przyjaciółmi i zdjęcia z wyjazdów, miejsca które chciałbym odwiedzić oraz wiele więcej. Bardzo polecam wam założenie i prowadzenie Smash Book'ów. Jest to świetna sprawa, zmieścicie do niego wiele wspomnień i rzeczy o których, dzięki niemu nie zapomnicie. 
Mojego Smash Book'a założyłem 20.07.2014. Do swojego SB możecie wykorzystać wszystko: zeszyt, kalendarz, dziennik - tak jak ja lub bazę albumową do Smash Book'a, którą na pewno znajdziecie na internecie! 

In my Smash Book I have everything that I found inspiring or / and memorable. To some extent, it can be concluded that it is also my diary, but one that I can boast in front of others. There are selected series, movies, cartoons from my childhood, travel, inspirational stuff, pictures of friends and photos from trips, places that I'd like to visit and much more. I highly recommend you establishment and operation of Smash Book. It is a great thing, zmieścicie to him many memories and things that, thanks to him you will not forget.
My Smash Book put on 20.07.2014. To your SB you can take advantage of everything: a notebook, calendar, journal - like me or a base for Smash Book an album that surely will find on the internet!
Translated by GoogleW moim Smash Book'u w zależności od tego o czym piszę, zajmuje to 2, 4 lub 6 stron. Największą ilość zazwyczaj otrzymują seriale, filmy zajmują z reguły cztery strony, a kiedy piszę o jakichś ludziach lub inspiracjach używam dwóch stron. Smash book jest tak naprawdę moją małą Wikipedią, która leży sobie na półce i którą sam tworzę. Moim zdaniem Smash Book największą wartość będzie miał za kilkanaście lat. Będę mógł usiąść wygodnie i zatopić się we wspomnieniach, bez obawy, że zapomniałem jakiejś istotnej nazwy, bo wszystko będzie właśnie tu.

In my Smash Book depending on what I write, it takes 2, 4 or 6 pages. Usually receive the highest number of series, movies occupy a rule four pages, and when I write about some people or inspirations use two sides. Smash book is really my little Wikipedia, which is itself on the shelf and you create yourself. In my opinion Smash Book greatest value will be for several years. I could sit back and immerse yourself in memories, without fear that I forgot some significant names, because everything will be right here.
Translated by Google


________________________________________________Te zdjęcia macie z około dwóch miesięcy z mojego konta na Instagramie. Moja babcia przyjechała z Francji, stąd też macaronsy. Podczas pobytu w Niemczech byłem w Kauflandzie, a niemiecki Kaufland jest moim ulubionym sklepem (wielobranżowym?). Właśnie tam zrobiłem zdjęcie kawom ze Starbucks'a i czekoladom Ritter Sport. Początkiem lipca pierwszy raz próbowałem Bean Boozled czyli "Fasolek wszystkich smaków". Zakochałem się też w produktach FLP - Forever Living Products, o których postaram się napisać oddzielny post. Jeśli zaś chodzi o konsole, świat gier itd. to moim ulubieńcem jest firma Nintendo, której grę i kontroler do Wii widzicie powyżej.

These pictures have from about two months from my account on Instagramie. My grandmother came from France, hence the macaronsy. During his stay in Germany I was in Kauflandzie, and the German Kaufland is my favorite store (the grocery store?). That's where I took the picture kawom with Starbucks and czekoladom Ritter Sport. The beginning of July the first time I tried Bean Boozled. I fell in love also in products FLP - Forever Living Products, which will try to write a separate post. As for consoles, the world of gaming etc. This is my favorite company Nintendo, whose game and controller for the Wii you see above.
Translated by GoogleFashion Projects - Klik
Lookbook - Klik
Google+ - Klik
Instagram - Klik
Tumblr - Klik
Ask - Klik

Jeśli post Ci się spodobał proszę, kliknij +1 w Google.
If you liked the post, please click +1 on Google.

25 komentarzy:

 1. Świetna sprawa, sam kiedyś prowadziłem coś podobnego, ale zaginęło :O

  OdpowiedzUsuń
 2. your smash book looks great! awesome photos!

  http://modaodaradosti.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Po Twoim blogu widzę, że masz świetne poczucie estetyki. Wygląd bardzo mi się spodobał, a posty są ciekawe i przemyślane.
  Pozdrawiam ciepło :)

  http://pauuls.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny smash book :) nie słyszałem wcześniej o takim czymś, ale teraz mam ochotę stworzyć swój własny i pewnie to zrobię bo lubię tego typu rzeczy :)
  introverted-journal.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten smash book to świetna sprawa.Sama kiedyś taki prowadziłam, jednak ograniczał się tylko do zdjęć z internetu. Pomysł z takim jakby publicznym pamiętnikiem w tej postaci mnie zaciekawił:))


  Pozdrawiam! ♥
  moja Personalna Galaktyka Absurdu

  OdpowiedzUsuń
 6. Widziałam wiele razy takie smash booki w internecie, ale nie wiedziałam jeszcze wtedy jak to się nazywa. Bardzo fajna pamiątka, ale trzeba też być systematycznym, u mnie byłby z tym problem ;)
  http://przygody-mileny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. I haven't heard about this before too but it looks so fun i might wanna it <3 Thanks for sharing!

  http://sarahrizaga.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. ale mega sprawa :) tez chce taki zeszycik :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Już kiedyś o nim słyszałam, ale nie założyłam go w końcu :( Jednak teraz dzięki Tobie postanowiłam go założyć. Dzięki, że mi o tym przypomniałeś.
  Zapraszam do mnie!
  www.-my-seamless-life.blogspot.com
  Może coś Cię zaciekawi?

  OdpowiedzUsuń
 10. Po raz pierwszy coś takiego widzę, kiedyś prowadziłam coś takiego, ale nawet nie wiedziałam, że to tak się nazywa :) Ciekawy post :D
  http://my-natalias-place.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. widzę, że wkładasz w to dużo pracy i serca, podziwiam Cie za entuzjazm i radość jaką czerpiesz nawet z najmniejszych i najprostszych rzeczy! :) świetny SB :)

  http://lamodalena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetny post :)

  http://m-grabowska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Szczerze mówiąc nigdy nie słyszałam o smash book'u, ale pomysł prowadzenia takiego czegoś strasznie mi się spodobał! Twój SB jest mega ładny i widać, że wkładasz wiele pracy w prowadzenie go :)
  www.sophieasaqueen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. widze ze tamtejszy kaufland jest lepszy! mega zdjeca, a pomysl z takim book'iem - extra! melodylaniella.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. smash book ciekawy pomysł, może nawet założę coś podobnego ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. rewelacyjny pomysł ♥

  http://delavie-paula.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Very interesting work!!!
  Have a good week!!! and my g+ for you!!!:)))

  Besos, desde España, Marcela♥

  OdpowiedzUsuń
 18. Świetne to jest po jakimś czasie to otworzysz i będziesz mógł wspominać ! *.* Super ;P Ale trzeba mieć cierpliwość i czas żeby coś takiego prowadzić ;) Fasolki są także do kupienia w naszym Rossmannie niestety nie wiem czy są takie same jak Ty jadłeś ;)
  Zapraszam na mojego bloga Klik :P

  OdpowiedzUsuń
 19. I really love your blog and your photos! Keep goin!
  ❤ Follow for follow? Let me know, I always follow back!

  Izabella | Môj BLOG /klik/

  OdpowiedzUsuń
 20. Genialny jest ten SmashBook. Już teraz - po roku jego prowadzenia robi ogromne wrażenie, a co dopiero za kilka lat. Świetna inicjatywa i gratuluję Ci wytrwałości w prowadzeniu go. :)

  OdpowiedzUsuń
 21. A więc to jest Smash Book? Podejrzewałam, że to coś związanego ze scrapbookingiem. ;) Świetnie się prezentuje! Będzie z tego świetna pamiątka za kilka(dziesiąt) lat. W zasadzie w podobny sposób wypełniam pamiętnik (+ dodaję kilkunastostronicowe wpisy, rzecz jasna), wklejam tam zdjęcia, wycinki z gazet, ulotki, bilety i wszystko, co mi się podoba, co inspiruje lub przywołuje uśmiech na twarz.

  OdpowiedzUsuń
 22. To jest swietne , az nie mam slow

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz i obserwację.
To wiele dla mnie znaczy i motywuje mnie do dalszej pracy.
Wchodzę na wszystkie wasze blogi więc możecie śmiało udostępniać.
Przyjmuję konstruktywną krytykę.

Wszelkie obraźliwe komentarze (tzw. HEJTY) będą natychmiastowo usuwane!