piątek, 22 maja 2015

White with color stripes


Cześć ;)
Przed wami nowa stylizacja, a w niej ja pierwszy raz w okularach. Mam je już od ponad miesiąca. Kupiłem je w Vision Express. Dodatkowo trafiłem na bardzo fajną promocję, dzięki której dwie pary okularów dostały się w moje ręce za jedyne 200 zł. W tej stylizacji znajdują się też moje ulubione, białe trampki kupione w New Yorkerze. Spodnie już pojawiały się na blogu, są to jedne z moich najstarszych rurek, które kupiłem w H&M. Sweterek kupiła mi mama w second handzie. Na początku średnio mi się podobał, lecz przekonała mnie do niego reakcja moich koleżanek, którym spodobał się bardzo.

Hi ;)

Before you new styling, and in it I first glasses. I have them for more than a month. I bought them at Vision Express. Additionally, I came across a very cool promotion, through which two pairs of glasses fall into my hands for only 200 PLN. In this styling are also my favorite, white sneakers bought in New Yorker. Trousers already appeared on the blog, these are some of my oldest tubes that I bought at H&M. Mom bought me a sweater in the second Handzia. At the beginning I liked average, but convinced me to him the reaction of my friends, who liked it very much.
Translated by Google

Dziś chciałbym też porozmawiać z wami o typach ludzi, których nie lubię. Widziałem takie posty już na kilku blogach i w końcu zebrałem się na to, aby zrobić to u siebie. Bez dłuższych wstępów zaczynamy. Typy osób, których nie lubię:
INTELEKTUALIŚCI - dla nich wszystko musi być dokładne, co do milimetra, wszystko ma dla nich logiczne wyjaśnienie, a jeśli takiego nie ma, to coś takiego nie istnieje lub jest nieistotne. 
CEBULACY - hmnm... jakby ich opisać. Wydaje im się, że są "cool" i światowi, a tak naprawdę nic nie wiedzą i są bardzo małostkowi. Np. nie wiedzą czym jest Starbucks, Vogue itd. Do tych osób zaliczam też te, które nie mają żadnego polotu jeśli chodzi o modę tj. ubieranie się. Np. w szkole; całe życie w dresie; najlepiej RPK lub Monster Energy, ale kiedy nauczyciel powie, ze do teatru koszula, to cały rządek chłopaków pokaże się w kolorowych koszulach z krótkim rękawie i ubierze jeansy.
NIE TOLERANCYJNI - wszystko co inne, ekstrawaganckie, awangardowe jest głupie. Takie osoby mają bardzo ograniczony gust, nie tolerują innych ras, religii, orientacji sposobów ubioru itd. Np. Z ich ust padają takie zwroty jak: "Ale Żyd", "Żółtki" - na Azjatów, "Pedał" - na chłopaka w rurkach. Za pewne wiecie o czym mówię i nie muszę się tu chyba więcej rozpisywać.
"NAJLEPSI" - piszę to w cudzysłowie, ponieważ są oni najlepsi tylko pozornie. Osoby, o których piszę mają bardzo duże ego, które jest takie wielkie z jakiegoś błahego powodu i wokół wszystkich krytykują, kiedy sami nic nie robią. Np. dziewczyna: "mam starszego chłopaka, dwie najlepsze przyjaciółki, czyli ubieram się świetnie i świetny mam gust, a innych mogę krytykować ile mi się podoba".

To chyba tyle jeśli chodzi o typy ludzi których nie cierpię. Bardzo was proszę abyście w komentarzach napisali: 
Jakich typów ludzi Wy najbardziej nie lubicie?

Today I would also like to talk to you about the types of people they do not like. I've seen these posts already on several blogs and finally gathered to it, to do it at home. Without long introductions we begin. The types of people you do not like:
INTELLECTUALS - for which everything must be accurate to the millimeter, everything has a logical explanation for them, and if they do not exist, then something does not exist or is insignificant.
UNLEARNED - hmnm ... as if they describe. It seems to them that they are "cool" and world, and really do not know anything and are very narrow-minded. Eg. They do not know what is Starbucks, Vogue etc. To these people I include the ones that do not have any panache when it comes to fashion, ie. Dressing up. Eg. In the school; whole life in a tracksuit; best RPK or Monster Energy, but when the teacher will say that the theater shirt, the whole row of boys will appear in colored shirts with short sleeves and dressed jeans.
NOT TOLERANT - everything else, extravagant, avant-garde is stupid. These people have very limited taste, can not tolerate other races, religions, orientations, ways of dress etc. Eg. With their mouths fall such phrases as: "But the Jew", "Żółtki" - for Asians, "pedal" - the boy in the tubes. For some of you know what I mean and do not have to think more dwell here.
"THE BEST" - I am writing this in quotes because they are only apparently the best. People I'm referring to have very large ego, which is so great for some trivial reason, and around all criticize when they do not do anything. Eg. Girl: "I have an older boyfriend, two best friends, or wear great and I have great taste, and I can criticize others how much I like it."

I think it's so much when it comes to the types of people who do not suffer. I urge you to in the comments posted: What types of people you most don't like?
Translated by Google

Sweterek/Sweater - SH
Spodnie/Pants - H&M
Buty/Boots - New Yorker
Okulary/Glasses - Vision Express


Facebook - Klik
Fashion Projects - Klik
Lookbook - Klik
Google+ - Klik
Instagram - Klik
Tumblr - Klik
Ask - Klik

Jeśli post Ci się spodobał proszę, kliknij +1 w Google.
If you liked the post, please click +1 on Google.

Zdjęcia - Monika Gałkowska

24 komentarze:

 1. Geart outfit! :D

  xoxo
  guldstjernen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny outfit,oby takich więcej! :)
  http://meandmy-woorld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Też nie przepadam za takimi typami ludzmi :)
  świetnie wyglądasz! bardzo ładny sweterek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W swetrku od mamy pieknie sie prezentujesz, Gabrielu i swietnie pasuje Ci on do spodni i trampek:) Jak to dobrze miec taka mame, ktora potrafi znalesc takie perelki, ja sama tqaka mialam i zawsze umiala mi cos ladnego kupic !

  Co do tych typow, to masz racje, Gabrielu ja tez takich typow nie lubie. Na dodatek dolaczylam bym jeszcze "Podgladaczy-sciagaczy" na blogach, ktorzy obserwuja i to dzien w dzien, incognito ...z innych zrodel, aby ich nie rozszyfrowac, pozniej robia stylizacje w podobnym stylu, kolorach i podpisuja jako wlasne autorskie pomysly!! Takie osoby sa dla mnie i smieszne i zalosne jednoczesnie ...

  Pozdrawiam Cie serdecznie; Gabrielu i bardzo dziekuje za mily komantarz u mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny sweterek. :3 Całkiem ok stylizacja. ;)

  Zapraszam ----> http://green0floor0.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Co do typów ludzi to masz rację, dodała bym tylko typ "Różowego plastika" , gdzie według mnie niekóre dzwiewczyny dawno zgubiły gdzieś mózg. Niestety są osoby w krórych towarzystwie nie da się wytrzymać i raczej tego nie zmienimy.
  Świetna stylizacja. Sweterek jest bardzo ładny.

  http://madamblanche.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Nosisz okulary czy są założone na potrzebę stylizacji?

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne zdjecia :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. najbardziej nie lubie "najlepszych", mam taką koleżankę i bardzo denerwuje mnie jej zachowanie...
  http://ysiakova.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetna stylizacja! Ja również nie lubię ludzi nietolerancyjnych i takich, którzy uważają się za najlepszych ;)

  Pozdrawiam ♥
  mypastel-garden.pl [klik]

  OdpowiedzUsuń
 11. akurat trafiłam tak, ze mozesz zaliczyc mnie do jednej z tych grup osob. Uzywasz tlumacza google do pisania po angielsku?
  fajna stylizacja i sweterek faktycznie jest cudny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, nawet jest napisane małą czcionką pod spodem "Translated by Google".

   Usuń
 12. Buty rewelacyjne :) A jeśli chodzi o typów ludzi też nie trawie takich :) Ale nic nie zrobimy ani świata także nie zmienimy. Najlepiej jest ignorować takich typów i tyle.
  U mnie nowy post i duże zmiany na blogu zapraszam !:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Nienawidzę hejterów, tych ''najlepszych'' i nie tolerancyjnych. ładne zdjęcia :)

  jestemfolta.blogspot.com - kliik ♥

  OdpowiedzUsuń
 14. Świetny look, genialny sweter ;)
  http://xblueberrysfashionx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo ładny sweter, ogółem świetna stylizacja :) Co do typów ludzi zgadzam się z Tobą ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Sweter! Mój ideał! Uwielbiam swetry! Mogłabym się ogłosić swetrową królewną... Hahaha. Zapraszam: http://melodylaniella.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Fajnie to wszystko stonowałeś. Mnie też drażnią ludzie którzy wszystko wiedzą najlepiej

  OdpowiedzUsuń
 18. świetny zestaw i fajnie Ci w okularach! Obserwuję bloga! pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 19. Bardzo fajne zdjęcia :)
  Co powiesz na wspolna obserwacje?
  weerka-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Super sie prezentujesz. Do twarzy Ci w bieli. ;)

  Blog z artystycznymi i profesjonalnymi sesjami zdjeciowymi. :)
  Nowa sesja zdjeciowa- HORSE
  http://moooneykills.blogspot.com/2015/05/horse.html

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz i obserwację.
To wiele dla mnie znaczy i motywuje mnie do dalszej pracy.
Wchodzę na wszystkie wasze blogi więc możecie śmiało udostępniać.
Przyjmuję konstruktywną krytykę.

Wszelkie obraźliwe komentarze (tzw. HEJTY) będą natychmiastowo usuwane!