poniedziałek, 27 stycznia 2014

Glamour Luty 2014 - Zuzanna Bijoch & Greg Nawrat


Hejka ;)
Tym razem na okładkę lutowego wydania Glamour trafili Zuzanna Bijoch i Greg Nawrat. Obie osoby powinny być doskonale znane wszystkim ponadprzeciętnie interesującym się modą. W tym numerze modela i modelkę można podziwiać aż w sześciu oszałamiających stylizacjach. A w nich znajdziemy wszystko od Chanel, Louis Vuitton, Robert Kupisz, River Island i Michael Kors, a nawet Armanii.

Mój ulubiony dział; felietony, a w nim jak zwykle bardzo ciekawe przez czytelniczki magazynu.
Marcin Prokop: BIG CYC & mrówki - Problem: "Mąż mojej szefowej ewidentnie mnie podrywa. Gdy zaprasza mnie do kawiarni, zawsze odmawiam, ale on wydaje się niezrażony. Szefowa chyba zaczyna COŚ PODEJRZEWAĆ.
Jessica Mercedes: Z bloga i z Vogue'a - Tym razem blogerka opowiada o zdjęciach dziewczyn na Instagramie, wrzucanych z podróży i wydarzeń modowych. Następnym punktem jej lutowego felietonu jest miasto miłości czyli Paryż i kupiona tam torebka Chanel. Jeśli ktoś uważnie ją śledzi wie o nowym gadżecik na Iphone'a, którym jest etui wyglądająca jak torebeczka od Chanel.
Dawid Woliński: Modowe (kiepskie) żarty - Projektant rozwiewa wszelkie wątpliwości na temat tego co nosić a co nadaje się na śmietnik. Tym razem poruszane przez niego tematy to min.: trend sandałów typu Scholl, ubrania z dresowej tkaniny oraz odwieczny dylemat "wyglądać modnie czy czuć się wygodnie?".

Poza tym jak zwykle dużo stylizacji i najnowsze zdjęcia z pokazów największych domów mody, a to wszystko tylko za jedyne 3.99 zł.
Polecam, pozdrawiam i Paa.

2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz i obserwację.
To wiele dla mnie znaczy i motywuje mnie do dalszej pracy.
Wchodzę na wszystkie wasze blogi więc możecie śmiało udostępniać.
Przyjmuję konstruktywną krytykę.

Wszelkie obraźliwe komentarze (tzw. HEJTY) będą natychmiastowo usuwane!